BOMBA energy

Energetický nápoj Bomba je na trhu od července roku 2016 a je dostupný v 7 různých příchutích - Classic, Mojito, Blue, Orange, Pink, Cherry, Coconut. Popularita prudce stoupá a Bomba se dostává do povědomí, jelikož se jedná o image produkt a lidé Bombu sdílí na vlastních sociálních sítích. Snažíme se o jiný přístup k zákazníkovi než konkurence, jde nám především o kvalitu.

Čím jsme vyjímeční?

Unikátní design, kterým se pyšní naše láhev zajišťuje našemu energetickému nápoji vysokou popularitu, sázíme na vysokou viditelnost a kvalitu zpracování. Provedení naší láhve bylo oceněno na prestižní designové soutězi Shine Award v Londýně. Vydobyli jsme si tak místo mezi značkami jako Ballantine‘s, Pepsi nebo Beefeater. Bomba se vyrábí v Rakousku, je vhodná i pro vegany a jedná se o společensky udržitelný produkt - skleněné lahve se recyklují jednodušeji a lépe než obyčejné plechovky.

Vyvinuto pro USA

Bomba byla původně vyvinuta pro americký trh, kde každý produkt musí obstát proti několikanásobně vyššímu množství konkurenčních firem. Složení i jednotlivé příchutě proto podstoupily dlouhodobá testování. Bomba splňuje ta nejpřísnější kritéria amerických zákazníků a nyní se těší oblibě po celém světě - v Rakousku, Maďarsku, zemích bohatého Arabského zálivu nebo třeba ve Španělsku!

London Shine Awards

BOMBA je držitelem tohoto prestižního ocenění

Rychlá doprava

BOMBY odesíláme do 24 hodin od zpracování objednávky

Dlouholetá tradice

BOMBA vám dobíjí baterky a energii již 20 let

Made in Austria

BOMBA je záruka perfektní kvality a chuti

Top